Кроме Танго

Read in English

Запланированные экскурсии для участников фестиваля:

Минимум за день до экскурсии её надо оплатить в офисе Just Lviv по адресу пл. Рынок, 10

Регистрация на экскурсии

Туристична картка

JUST LVIV IT! - твiй львiвський гiд

Це спільнота львівських партнерів, що об’єднують свої зусилля з метою зробити Твоє перебування у Львові цікавим і комфортним.

Ми підготували для Тебе JUST LVIV IT! Пакет, що містить:

 • карту міста та додаткову інформацію, щоб не загубитись і знайти те, що варто відвідати у Львові;
 • гарячу лінію підтримки 0 800 501 292, щоб звернутись по допомогу в будь-якій ситуації
 • картку туриста, щоб отримати більше, купуючи товари та послуги у партнерів JUST LVIV IT!

Тури та екскурсії

«КаваТур»

Ви дізнаєтесь про походження кави – легенди та історію, її сорти та обробку, способи заварювання і кавові традиції. Та, найголовніше, під час екскурсії Ви зануритесь у світ чуттєвості та насолод, кожне з Ваших 5 відчуттів буде збадьорене та задіяне! Звичайно ж язик розкошуватиме від дегустування запашної кави, а все інше – точно Вас здивує і поки залишимо це під покровом таємниці!

Тривалість – 1 год.

Вартість – 85 грн./ос.

Екскурсія «Нічна варта Львова»

Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди, загадкові вулиці та темні закутки — все це чекає на Вас під час нічної мандрівки Львовом! Якщо не боїтесь стати помічником пана Шлюсселя чи пані Зосі — приєднуйтесь!

Тривалість – 2 год.

Вартість – 110 грн./ос.

Оглядова екскурсія Львовом

Цікаво про Львів, львів’ян у його легендах, історіях та таємницях!

Тривалість – 2 год.

Вартість – 50 грн./ос.

Екскурсія «Ресторанні прогулянки Львовом»

Огляд основних пам’яток міста та відвідування найпопулярніших закладів мережі Холдинг емоцій «!ФЕСТ» - ресторанів «Криївка», «Мазох», «Під Золотою Розою», «Дім легенд», «Гасова лямпа», «Львівська копальня кави». Під час екскурсії також зігріємось фірмовими настоянками (медовуха, гасівка, нафтівка, бензинівка та ін.), щоб настрій був добрим і святковим, а зимові морози – не страшні!

Тривалість – 2 год.

Вартість – 135 грн./ос.

Екскурсія «Золота підкова Львівщини» (Замки)

Для любителів заміського відпочинку пропонуємо подорож по найкрасивіших фортецях Львівщини. Відчуйте велич середньовіччя Олеського замку, потіште око красою забутого Підгорецького палацу та дізнайтесь таємничі історії Золочівської фортеці.

Тривалість – 7 год. (автобусний тур)

Вартість – від 175 грн.

Обов'язкова попередня реєстрація за 5 днів до екскурсії.

Індивідуальне замовлення

Любой из вышеперечисленных туров может быть проведен в любое удобное вам время для группы от 6 человек. Кроме того, индивидуально:

Гурме -тур «Від шпацеру до келішка»

Найцікавіший і найдинамічніший тур у Львові! Відвідайте ресторани популярної на Західній Україні мережі «!ФЕСТ» («Криївка», «Мазох», «Гасова лямпа» і т.д.), почуйте актуальні легенди і оповіді про місто, побачте архітектурні пам’ятки та історичні місця, а найголовніше – спробуйте Львів на смак!

Тривалість – 2 або 4 год.

Вартість, з особи:

2 години

4 години

350 ₴

400 ₴

«Для коханих і коханців»

Якщо кохати – то у Львові! І оригінально! Ми пропонуємо Вам відчути на собі радощі кохання з екстремальним коктейлем для двох від ресторану «Мазох»! Та відчути емоційне піднесення, спостерігаючи як піднімаються в небо повітряні ліхтарики та кульки!

Тривалість – 3 год.

Вартість – 500 грн./з пари

Во время фестиваля нас будет обслуживать

«Такси 1»

  • +38 (032) 247 15 15
  • +38 (067) 247 15 15
  • +38 (067) 849 88 33
  • +38 (095) 247 15 15
  • +38 (066) 955 28 55
  • +38 (093) 247 15 15
  • +38 (063) 723 05 55

«Такси 15-83»

  • +38 (098) 760 06 06
  • +38 (093) 680 06 06
  • +38 (066) 147 06 06
 • тариф указывает оператор
 • первоочередная подача машин участникам фестиваля
 • в некоторые дни даже будет англоговорящий оператор

Помимо организуемых нами экскурсий, необходимо посетить многочисленные кофейни и рестораны —

Мы нанесли наши любимые на карту, вместе с другими важными местами:

Горные лыжи

Горнолыжный форум, где можна посмотреть информацию о курортах. поискать попутчиков или трансфер: http://extreme.com.ua/forum/gornolyzhnye-kurorty-ukrainy/

Если вы хотите съездить покататься на день во время фестиваля, у вас есть несколько вариантов:

Плай — ближайший ко Львову склон с ратраками и снежными пушками. Автодорога до него по украинским меркам очень хорошая, я доезжаю за 2 часа. Отсутствует железная дорога — добираться либо с помощью турфирм, либо автобусом Львов—Ужгород.

В прошлом году на горе был только один прокат и в него стояла длинная очередь — советую брать снаряжение заранее во Львове.

Спуск довольно интересный, но только один склон. Есть пологий участок с отдельным подъемником для начинающих.

Пилипець-Подобовець — находится недалеко от жд станций Скотарское и Воловец, до которых за 3 часа довозит электричка. Помимо горнолыжных склонов в Пилипце есть достопримечательность — водопад Шипот.

Славско — старейший и известнейший горнолыжный курорт Львовской области. Не советую. Основная гора — Тростян принадлежит спортклубу Динамо, развитием инфраструктуры они не занимаются, в рождественский период на подъемниках будут страшные очереди.

Если вы хотите приехать раньше, или уехать позже — советую Буковель — крупнейший курорт. Хорошая инфраструктура, ратраки, пушки, спасатели.

На машине из Львова ехать больше 4 часов. Для бронирования проживания, трансфера и покупки абонементов — обращайтесь к нашему турагенту www.trident.travel mice1@trident.lviv.ua Юля Тымкив +38 032 298 91 00