Tango Remolino

2021 2022

Фестиваль танго-діджеїв у Львові

30 грудня — 9 січня

Цього року Ремоліно відбудеться в затишному форматі. Наразі ми плануємо всі мілонги провести в барі Панорама готелю Дністер — наше звичне місце для всіх афтепаті та менших мілонг.

Це означає, що буде не потрібно далеко їхати, щоб потанцювати — зазвичай всі знаходять житло в самому готелі або поряд. Але це ще значить, що кількість учасників всіх мілонги буде обмежена до 250 гостей. Тому не пропустіть завершення реєстрації 13 грудня, білети на вході купити буде неможливо цього року.


Наші діджеї та розклад мілонг:

Денні мілонги з 15:30 до 20:30:

30.12 Анка Мадроане (Румунія)

31.12 Бариш Гокер (Туреччина)

1.01 Олександра Котельницька (Україна)

2.01 Лука Радунович (Чорногорія)

3.01 Фабіо Іокко (Італія)

4.01 Джеймс Бейтс (Німеччина)

5.01 Ірина Кострома (Росія)

6.01 Ів Манос (Греція)

7.01 Валентина Мітрієва (Україна)

8.01 Майк Широбоков (США)

9.01 Сергій Блаженко (Україна)

Нічні мілонги з 22:30 до 03:30:

30.12 Тара Тарау (США)

31.12 Мік Авраменко (Україна)

1.01 Моніка Шутеу (Румунія/Німеччина)

2.01 Мануель Франц (Німеччина)

3.01 Ральф Насі (Туреччина)

4.01 Йенні Валліінляндія)

5.01 Мік Авраменко (Україна)

6.01 Маріко (Україна/Ізраїль)

7.01 Давор Перхай (Хорватія)

8.01 Анастасія Старосельцева (Росія)

9.01 Хельмут Хьольрігль (Австрія)

Ціни та реєстрація:

Реєстрація триває до 13 грудня.

На вході квитки не можна буде купити. Потрібно буде заздалегідь зареєструватись https://reg.tangoremolino.org/ua , вислати нам всі документи та оплатити до 13 грудня.

З огляду на COVID та скасування реєстрації. Розклад роботи реєстрації:

Зверніть увагу на правила відвідування. В залежності від єпідеміологічної ситуації вони можуть бути як пом'якшені, так і бути суворішими.

Безпека на фестивалі:

Ми наполягатимемо на самотесті (швидкий анти-ген тест) перед поїздкою для кожного гостя, незалежно від статусу вакцинації та вимог авіаліній та залізничного сполучення. Ми просимо надіслати документи, які підтверджують вакцинацію заздалегідь, щоб ми могли їх перевірити.

Вхід дозволено, якщо:

  • ви хворіли COVID-19 і одужали або

  • вакциновані або

  • зробили антиген тест в день відвідування

Квитки на вході не можна буде купити, тому що вся підготовка з безпеки заходу буде здіснюватись заздалегідь. Всі квитки будуть іменнимі та мати фото власника, їх не можна буде віддати або продати.

Ми скасуємо вашу реєстрацію, якщо не отримаємо всіх підтверждуючих документі 13 грудня.

На стійці реєстрації будуть доступні безкоштовні анти-ген тести для самоконтролю після приїзду та через 5 днів перебування на фестивалі.

Скасування реєстрації:

Ми скасуємо вашу реєстрацію та повернемо оплату за вашим бажанням з 13 жовтня до 13 грудня. Після 13 грудня в разі нових обмежень для вашого приїзду до Львова (наприклад, ви захворіли на ковід) - ми можемо перенести вашу оплату на наступний фестиваль за вашим бажанням.

Якщо ви оплатили день повністю (денна на нічна мілонга) за ранньою ціною, то повернути можна тільки день повністю (до 13 грудня). Якщо ви купили квиток за повною вартістю, то можна повернути до 13 грудня будь-який такий квиток.

Ми повернемо гроші за пропущену мілонгу, якщо ви вже на фестивалі та відчули нездужання.

Бронювання фестивального готелю:

ФБ-група Remolino Inn cтворена для пошуку сусідів і різноманітних варіантів доїзду та розміщенню. Почніть свій пошук саме тут.

Локація фестивалюПрем'ер Готель Дністер****, розташований в історичний частині міста біля старовинного парку. Із вікон готелю відкривається неймовірна панорама Старого міста.

Промокод для бронювання готелю вже закритий.

В разі нових обмежень для вашого приїзду до Львова (наприклад, ви захворіли на ковід) готель поверне оплату номера, якщо вона вже була списана з вашого рахунку.

Чи в готелі ще залишились вільні номери на бажані вами дати - про це можна дізнатись у службі бронювання за телефоном +38 (032) 297 43 17 або e-mail: reservation@dnister.lviv.ua.

Інші фестивальні заходи:

Лекції про танго музику від Хельмута Хьольрігля

Лекції будуть англійською без перекладу.

There will be four music lectures to understand tango better. They will be given by the wonderful Helmut Höllriegl - a professional opera singer, tango teacher and tango DJ. His speciality is musical understanding for dancers with a focus on the repertoire of the Golden Age.

2PM - 3:30PM January 2 - La Cumparsita | What defines the orchestra style?

2PM - 3:30PM January 3 - Rhythm in Tango | Sources, structures & beyond

2PM - 3:30PM January 4 - Canto, Contracanto | Between the lines

2PM - 3:30PM January 5 - Orchestra styles II | The same but not the same

Ціна однієї лекції 370 грн., якщо сплатити заздалегідь до кінця року, та 555 грн. — на вході. Посилання на оплату тут.

Важливо! Потрапити на лекцію можна, якщо у цей день йдете на мілонгу. Це пов'язано із безпекою учасників.

Семiнар від Марії Морено на тему “Моделі руху та музикальність”

Буде один двогодинний семінар 3 січня о 20.30 на 2 поверсі готелю Дністер. Цей клас буде корисним як танцюристам фольклору, так і танго танцюристам. Вартість 15 євро (можна сплатити у гривневому еквіваленті). Ось посилання на попередню реєстрацію, оскільки кількість місць обмежена.

Ви можете відвідати урок, навіть якщо ви не є учасником фестивалю. У такому разі ми попросимо вас надіслати сертифікат про вакцинацію або пред'явити негативний тест, зроблений не пізніше ніж за 72 години до події.

Перша частина семінару буде присвячена вивченню феномену моделі руху — звичній формі руху, яка відбувається автоматично, та інструментам для дослідження своїх тілесних можливостей. Те, як ми чуємо та інтерпретуємо музику, прямо пов’язано з можливостями та навичками тіла. Певний доступний нам арсенал моделей руху визначає те, як ми «звучимо» разом із музикою та чи проживаємо тілом те, що чуємо і відчуваємо.

Семінар по моделях руху та музикальності допоможе дослідити та усвідомити, що ми вже вміємо та знаємо досить багато (ура!), чого нам ще не вистачає, та як інтегрувати цей досвід в своєму танці.

Безкоштовні класи з навігації на танцполі

Семінари з навігації пройдуть у залі у Дністрі на 9 поверсі. На цей раз весь курс веде Сергій Подболотний. Можна приходити без пари та реєстрації. Для всіх рівнів.

Важливо! Потрапити на клас можна, якщо у цей день йдете на мілонгу. Це пов'язано із безпекою учасників.

Класи пройдуть 2,3, 4, 5 та 7 січня з 14:00 до 15:00.

Фотоальбом з минулого фестивалю 2019-2020:

Контакти:

Слідкуйте за новинами в ФБ події та в Телеграмі.

Пишіть нам на пошту.

Якщо маєте питання - запитайте наш FAQ бот